Strona główna Kontakt
Menu
Doradztwo

UWAGA


Informujemy jednocześnie, że oferta przygotowywania przez firmę MEGREZ wniosków aplikacyjnych o środki unijne na zasadach komercyjnych, skierowana jest do obecnie działających przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych.
Nie obejmuje natomiast projektów realizowanych przez grupę kapitałową Funduszu Górnośląskiego, w tym projektu PO KL 6.2 „Fundusz na start”


Spółka MEGREZ oferuje kompleksową pomoc w zakresie pozyskiwania środków finansowych Funduszy Unii Europejskiej. Oferowana przez nas pomoc obejmuje:

  • Wyszukanie źródeł finansowania projektu (wskazanie z jakich programów można sfinansować inwestycje),
  • Przygotowanie projektu (dostosowanie projektu do wymogów UE, opracowanie biznesplanu w konsultacji z klientem)
  • Pomoc w skompletowaniu wymaganej dokumentacji
  • Sporządzenie wniosku o dofinansowanie projektu


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie do na adres biuro@megrez.com.pl


Współpracujemy z szeroką grupą ekspertów, m.in. pracownikami naukowymi uczelni wyższych, prawnikami, księgowymi oraz menadżerami z długoletnią praktyką w zarządzaniu firmą. Dzięki temu możemy zaoferować doradztwo w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Aby skorzystać z naszych usług wyślij maila, z wyszczególnionymi tematami oraz dziedzinami, w których doradztwem jesteś zainteresowany, a przygotujemy ofertę i uzgodnimy szczegóły współpracy.